Ślusarz Warszawa 24H

Tel: +48 690-806-806
W dniu 21.07.2024 Profesjonalny ślusarz Warszawa
pracownicy zakładu ślusarskiego

Co nas wyróżnia?

- dokładność
- profesjonalizm
- przystępne ceny
- duży wybór zamków

zamek sejfowy

Indywidualne podejście

Te dwa słowa mamy zawsze przed oczami, gdy jedziemy do klienta.

otwieranie drzwi

Wahasz się?

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Kontakt

Historia ślusarstwa

Rzemiosło jako liczne działania specjalistów w przemyśle, przez lata miało ogromne znaczenie dla ludzkości.
Od XIX wieku znaczenie to stopniowo malało wraz z powstaniem dużych zakładów przemysłowych jednak nadal pozostali rzemieślnicy, którzy wykonują tradycyjnie swój zawód.
Jednym z nich jest ślusarstwo, które znane było już w starożytności i przez długie lata łączyło się z kowalstwem. Dopiero w średniowieczu zaczęły pojawiać się osobne cechy ślusarskie i kowalskie.
Od samego początku ślusarz był zawodem, który zajmował się obróbką przedmiotów metalowych na zimno. Jego zadaniem było nadawaniem im odpowiednich kształtów w postaci nacięć czy innych małych dodatków. W związku z tym we współczesnym ślusarstwie wykonuje się różne przedmioty działające na prąd, które zdecydowanie ułatwiają taką obróbkę.
W naszym cywilizowanym świecie ślusarz kojarzy się przede wszystkim z kluczami. Jest to bowiem jedno z jego głównych zajęć. Dorabianie kluczy czy też walka z zepsutymi zamkami. Poza tym jednak ślusarze pracują przy takich elementach, które wykorzystywane są w oknach czy też przy elementach okuć a nawet zajmują się wykonywaniem ostrzy noży oraz innych metalowych narzędzi.
Swoje prace wykonują w ślusarni, gdzie na specjalnym stole wykorzystują imadła, noże do cięcia metalu, wiertarki, szlifierki i wiele innych urządzeń.

otwarte 24h

Otwarte:

24 H na dobę

Warszawa i okolice

690-806-806

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.