Ślusarz Warszawa Całodobowo 24H

Tel: +48 690-806-806

Pod tym telefonem nie udzielamy informacji
dotyczących dorabiania kluczy mieszkaniowych.


W dniu 22.06.2024 Profesjonalny ślusarz Warszawa

pracownicy zakładu ślusarskiego

Co nas wyróżnia?

- dokładność
- profesjonalizm
- przystępne ceny
- duży wybór zamków

zamek sejfowy

Indywidualne podejście

Te dwa słowa mamy zawsze przed oczami, gdy jedziemy do klienta.

otwieranie drzwi

Wahasz się?

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Kontakt

Opis usługi awaryjnego otwierania samochodów (aut)

Współcześnie samochód jest maszyną, którą posiadamy powszechnie na całym świecie. Stale rozwijają się również systemy, które zabezpieczają samochody przed kradzieżą.
Oprócz zwykłych zamków, najczęściej montowane są auto-alarmy, które jeśli przestają być sprawne, powodują wiele trudności z otwarciem auta. Co więc zrobić, gdy pozostanie nam jedynie awaryjne otwieranie samochodu?
Jeśli alarm nie będzie sprawny, możemy spróbować otworzyć samochód z kluczyka. Gdy zamek będzie działał - bez wątpienia się to uda, jednak silnika nie zapalimy, gdyż alarm to zablokuje.
Pozostaje Państwu w takim przypadku wezwanie naszej firmy, która specjalizuje się w awaryjnym otwieraniu samochodów i alarmach samochodowych i pomoże w jego odblokowaniu. Samodzielne czynności przy alarmie, szczególnie w nowych samochodach mogą doprowadzić do zniszczeń, dlatego należy ich unikać.
Co natomiast gdy zamek nie chce funkcjonować? Powinniśmy skorzystać z drugiego kluczyka, by określić czy problem leży w tym elemencie czy rzeczywiście w zamku. Jeśli będzie to ta druga opcja powinniśmy spróbować specjalnymi płynami w sprayu nasmarować zamek i kolejny raz podjąć próbę otwarcia. Jeśli to się nie uda należy wezwać nasz serwis, który zajmuje się otwieraniem samochodów.
Zawsze należy unikać wkładania jakichkolwiek innych przedmiotów do zamka niż kluczyk, gdyż doprowadzi to do zniszczeń, które będą dużo bardziej kosztowne niż usługa naszego specjalisty od awaryjnego otwierania samochodów.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.